loading
 

   885 800 885

   biuro@projekt-on.pl

Od projektu ...

... po realizację

PROJEKT ON

Zespół naszej pracowni tworzą projektanci i architekci współpracujący ze specjalistami w zakresie obsługi inwestycji posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Jest to gwarantem skuteczność w działaniu, o czym świadczą zrealizowane przez nas projekty.

Opierając się na posiadanym doświadczeniu i znajomości światowych trendów w architekturze i designie, oddajemy do Państwa dyspozycji kompleksowe usługi w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz oraz projektowania architektonicznego. Łączymy profesjonalizm, rzetelność i rozsądek z dbałością o jakość, oryginalność i funkcjonalność proponowanych rozwiązań. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych klientów do ich wytycznych i oczekiwań dopasowując prezentowane pomysły projektowe. Naszym celem jest świadome tworzenie przyjaznej przestrzeni służącej potrzebom użytkowników. Łącząc kreatywne podejście ze zrozumieniem oczekiwań klienta dążymy do tworzenia wnętrz o prostej, czytelnej formie, przemyślanej funkcjonalności i nowoczesnym stylu. Wiemy, że dzięki posiadanej wiedzy i wypracowanym wysokim standardom obsługi klienta jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom gwarantując profesjonalne podejście i kompleksową obsługę.

Dobry projekt jest pierwszym i jednym z najważniejszych kroków na drodze do stworzenia i urządzenia mieszkania lub domu zgodnego z osobistymi potrzebami i upodobaniami, dlatego w naszej pracy stawiamy na:
- pomysł - bo to on jest odpowiedzią na potrzebę i stanowi przyczynę do jakiejkolwiek pracy projektowej,
- spójność - bo jednoczesne stosowanie zbyt wielu różnorodnych rozwiązań jest równie destrukcyjne jak ich przypadkowość,
- konsekwencję - aby pomysł, wynikowość i spójność nie zostały zaprzepaszczone.

Zakres naszych prac jest poszerzony o nadzór inwestycji wraz z zaopatrzeniem pod względem materiałów i sprzętów. Dzięki dużej skali naszego działania, jesteśmy z stanie wynegocjować z producentami i dostawcami materiałów, wykończeniowych jak najkorzystniejsze warunki zakupu dla naszych klientów.

       Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami